چیدمان میز تحریر جذاب و کیوت

آدم ها برای ادامه دادن به اهدافشون و تجربه احساسات مثبت، به تغییر نیاز دارند. برای ایجاد تغییر، میتونید هر کدوم از موارد زیر رو در بازه های زمانی مختلف خریداری کنید. اینجوری ذره ذره برای خودتون انرژی مثبت خریدید و از تکراری بودن و کسل شدن درمیاید.

فهرست مطالب

چرا تزئین میز تحریر مهم است؟

چیدمان میز تحریر به عنوان محلی برای درس خواندن، باید به نحوی باشد که رغبت درس خواندن را زیاد کند. متاسفانه خیلی از افراد به این موضوع دقت نمیکنند. نامرتب بودن چیدمان وسایل و ناهمخوانی آن ها با هم ظاهر بدی به میز میدهد و به شکل ناخودآگاه احساس دلسرد کننده ای را توی اتاق ایجاد میکند. گرد و غبار روی میز یکی از نشونه های اهمیت ندادن به محل مطالعه است. در این مقاله سعی کرده ایم وسایل کاربردی با قیمت مناسب را برای شما لیست کنیم تا از آن ها ایده بگیرید. فراموش نکنید که تمیزی و مرتب بودن انگیزه شما را برای انجام دادن فعالیت های درسی چند برابر میکند.

جامدادی رومیزی 🙂

انواع جامدادی رومیزی توی بازار موجوده که تحت عنوان استند لوازم تحریر هم شنیده میشوند. مدل های شیشه ای(پلاستیکی) طرفداران زیادی پیدا کرده اند. برای تزیین بیشتر میتوانید از برچسب های ترند استفاده کنید. مدل های چوبی در رنگ های محتلف مخصوص افرادی است که از ترکیب چوب و گیاهان تزیینی و یا رنگ های قهوه ای و سبز لذت میبرند. اگر طرح های کارتونی و ایلستریتوری زا میپسندید، میتوانید از قوطی های فلزی استوانه ای برای جامدادی رومیزی استفاده کنید.

جامدای چوبی

ارگانایزر 🙂

انواع مختلف ارگانایزر برای مرتب کردن وسایل روی میز وجود دارد که به چندمورد میپردازیم.

شلف کیبورد 🙂

شلف های جدیدی ترند شده اند که برای اکسسوری های میز تحریر بسیار جذاب و جدید هستند. وسایلی مثل روان نویس یا ایرپاد و برگه یادداشت و… را میتوانید روی آن قرار دهید. اگر چه خرید آن لزومی ندارد، اما برای میزهای بدون کشو میتواند مورد استفاده قرار بگیرد و تغییرات زیادی در ظاهر میز ایجاد کند.

استند میز تحریر 🙂

همانطور که اشاره کردیم، استند میز تحریر بسیار پرطرفدار شده است و بسیار هم جادار است. بعد از گذشت یک مدت میتوانید جای وسایل توی استند رو جابه جا کنید. فقط یادتون باشه از تمیز کردن گرد و غبار داخل استند غافل نشوید.

شلف های رومیزی 🙂

این شلف ها معمولا هم رنگ میز خریداری میشوند و انواع بزرگتر آن ها میتوانند به عنوان کتابخانه رومیزی استفاده شوند. همچنین شما میتوانید روی آن گلدان کوچک، بشقاب تغذیه، قهوه یا یک عروسک بامزه قرار بدهید.

سبدهای رنگی 🙂

سبدهای کوچک رنگی هم حس مینیمالیست با خودشون به همراه دارند و کار راه انداز و قیمت مناسب هستند.

تقویم رومیزی 🙂

تقویم رومیزی شاید در ظاهر مهم نباشد اما برای تکمیل تزیین میز تحریر، انرژی مثبتی به همراه دارد. توی نظم درسی کمک کننده است. دایره کشیدن روی تاریخ خاصی و تعیین هدف کوتاه مدت، بسیار دلچسب و انگیزه بخش است.

پلنر 🙂

برای خرید پلنر دقت کنید که برای شما در برنامه ریزی روزانه چه آیتم هایی مهم است. پلنری انتخاب کنید که به شما مرتبط باشد. بعضی پلنرها برای کارهای روزمره هستند و بعضی برای درس. شما میتوانید طراحی های آماده پلنر را در سایت freepik.com مشاهده، آن را ادیت کرده و چاپ کنید. این بهترین راه برای شخصی سازی پلنر است.

گل طبیعی 🙂

گاهی برای تنوع و حال خوب میتوانید گل های طبیعی خریداری کنید و روی میز بچینید. در انتخاب گل ها دقت کنید که بعضی از گل ها در محیط خانه تا یک ماه هم طراوت دارند. درین مورد از گل فروش سوال کنید و از او بخواهید تا طریقه ماندگاری بیشتر گل ها را برای شما توضیح دهند.

تابلو 🙂

اگر روبه روی شما پنجره نیست، میتوانید دیوار روبه رو را با تابلو یا حتی فقط یک چاپ رنگی ساده تزیین کنید.

ویژن بورد 🙂

ویژن بورد در مدرنیته کردن میز تحریر و اتاق شما تاثیر بسیار زیادی دارد.

موس پد 🙂

ما به شما موس پد با ابعاد بزرگ و یا موس پد فانتزی را پیشنهاد میکنیم.

ساعت رومیزی 🙂

ساعت رومیزی برای کنکوری ها خیلی اهمیت دارد. اگر کنکوری هستید، پیشنهاد میکنیم حتما جلوی چشم خودتون یک ساعت رومیزی قرار بدهید.

آب و تغذیه سالم 🙂

از این موارد که بگذریم، برای سلامتی هم باید بسیار ارزش قائل بود. همیشه یک بطری آب یا هر نوشیدنی سالم دیگه و مقداری اجیل و خرما و مواد مغذی کنار دستتون قرار بدهید.

میز تحریر نخریدی هنوز؟

در صورتی که هنوز میز تحریر تهیه نکرده اید، ما به شما میز تحریر سفید را پیشنهاد میدهیم. رنگ سفید در زیباتر شدن چیدمان، بخصوص در تزیین های جدید و به روز، بسیار کمک کننده است. حتما در پینترست انواع تزیین میز تحریر را مشاهده کرده اید. امروزه اکثر اتاق های جذاب، میز تحریر سفید دارند.

ابعاد میز انتخابی هم کاملا سلیقه ای و متناسب با فضای اتاق باید می باشد. میز های کوچک با طول 75 سانتی متر تا میزهای بزرگتر با طول 150 سانتی متر میتوانند انتخاب خوبی باشند. مناسب ترین طول برای میز تحریر طول 120 سانتی متر است.

 

 

12 ایده خلاقانه برای چیدمان میز تحریر 

اینجا برای شما چند مدل از چیدمان های ترند را آوردیم. به وسایل روی میز و اطراف آن دقت کنید.

(موس پد بزرگ)

(تابلوی نقشه کشور موردعلاقه)

(جای عینک چوبی)

(تابلوهای کاغذی)

(استند کتاب)

(ریسه نور)

(استند هدفون)

(شلف مانیتور)

(گل های آپارتمانی)

(شمع و گل طبیعی)

(شلف رومیزی)

(استند لوازم تحریر)

 

بلاگ ها